KONTAKTY

Juraj Wolný
Škrdlovice 254
592 21 Škrdlovice
tel:+420 721 659 661
napište nám
nejzabradli@nejzabradli.cz

Nabízené stavebnicové zábradlí je vyrobené ze špičkové hliníkové slitiny EN-AW6060 (AlMgSi) vyrobené předním evropským výrobcem hliníkových profilů a komponentů. Díky tomu je zábradlí pevné, nedeformuje se a jeho povrchová vrstva splňuje požadavky na bezúdržbovost na dlouhé roky. Kvalitu provedení našeho zábradlí potvrzuje velké množství spokojených zákazníků. Bezúdržbové stavebnicové hliníkové zábradlí se sestavuje z jednotlivých komponentů a profilů (madlo, sloupek, příčka,...). Všechny profily mají délku 5,8 metru a je možné je bezplatně nařezat na Vámi požadované rozměry (tyto rozměry je potřebné při objednávce uvést do poznámky). Jestli si nevíte poradit se sestavením komponentů zábradlí sami, rádi Vám pomůžeme. V tomto případe Vás prosíme o bližší specifikaci místa, kde se bude dané zábradlí nacházet (fotografie, rozměry, nákresy, stručný popis,...). Tyto údaje nám můžete poslat na email: nejzabradli@nejzabradli.cz, nebo zavolejte na tel. +420 721 659 661 pro bližší informace. My následně v co nejkratším čase vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku, kterou Vám pošleme zpět na Váš email.


O HLINÍKOVÉM ZÁBRADLÍ
O stavebnicovém hliníkovém zábradlí

Stavebnicové zábradlí je vyrobené z vysokokvalitní hliníkové slitiny s povrchovou úpravou INOX (antikor-jemný bronz). Vhodné na schodiště, balkóny, lodžie, francouzská okna, terasy, předěly stěn - domů, bytů, veřejných budov, bytovek, sportovišť atd. Je ho možné použít jak v exteriéru, tak v interiéru. Naše hliníkové zábradlí je vzhledem i vlastnostmi plně porovnatelné s nerezovým zábradlím až na jeden velmi důležitý parametr - jeho cena je neporovnatelně nižší než cena nerezových zábradlí.

Další výhodou je, že zábradlí je sestavené z komponentů, které jsou montované přímo na místě bez sváření a dodatečné povrchové úpravy. Možnost velké variability komponentů zaručuje různé provedení nejenom zábradlí ale i dělících stěn, držadel a podobně. Taktéž Vás překvapí velmi jednoduchá, rychlá a čistá montáž, kterou zvládne každý trochu šikovný domácí kutil. Bližší informace Vám rádi poskytneme na kontaktních telefonních číslech +420 721 659 661 nebo na e-mailu: nejzabradli@nejzabradli.cz.


sklenené zábradlie

Výhody námi nabízených zábradlí:
- Vysoká užitková hodnota
- Nejvýhodnější poměr cena/kvalita
- Možnost použití jak v interiéru, tak i v exteriéru
- Nenáročná montáž (zvládne ji každý trochu zručný domácí kutil)
- Variabilita komponentů (možnost vytvořit si zábradlí “na míru“)
- Rychlá a čistá montáž
- Na výběr velké množství výplní (polykarbonát, lepené sklo, kalené sklo...)
- Jednoduchá údržba
- Vyměnitelnost komponentů za nové

Možnosti použití stavebnicového hliníkového zábradlí:

- terasy

- balkóny

- lodžie

- schodiště

- francouzská okna

- samostatná madla kotvená do stěny

- zábradlí na zídku

- výplň mezi zídky plotu

- úniková schodiště

- zástěny balkonů

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDkwM