KONTAKTY

Juraj Wolný
Škrdlovice 254
592 21 Škrdlovice
tel:+420 721 659 661
napište nám
nejzabradli@nejzabradli.cz

Nabízené stavebnicové zábradlí je vyrobené ze špičkové hliníkové slitiny EN-AW6060 (AlMgSi) vyrobené předním evropským výrobcem hliníkových profilů a komponentů. Díky tomu je zábradlí pevné, nedeformuje se a jeho povrchová vrstva splňuje požadavky na bezúdržbovost na dlouhé roky. Kvalitu provedení našeho zábradlí potvrzuje velké množství spokojených zákazníků. Bezúdržbové stavebnicové hliníkové zábradlí se sestavuje z jednotlivých komponentů a profilů (madlo, sloupek, příčka,...). Všechny profily mají délku 5,8 metru a je možné je bezplatně nařezat na Vámi požadované rozměry (tyto rozměry je potřebné při objednávce uvést do poznámky). Jestli si nevíte poradit se sestavením komponentů zábradlí sami, rádi Vám pomůžeme. V tomto případe Vás prosíme o bližší specifikaci místa, kde se bude dané zábradlí nacházet (fotografie, rozměry, nákresy, stručný popis,...). Tyto údaje nám můžete poslat na email: nejzabradli@nejzabradli.cz, nebo zavolejte na tel. +420 721 659 661 pro bližší informace. My následně v co nejkratším čase vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku, kterou Vám pošleme zpět na Váš email.


Úvod » TYPY HLINÍKOVÝCH ZÁBRADLÍ » Hliníkové zábradlí s čirým sklem - vrchní kotvení (orientační cena)


        

Hliníkové zábradlí s čirým sklem - vrchní kotvení (orientační cena)

skladem

 

Číslo produktu: 541A
naše cena s DPH bez DPH : 3 053 Kč
naše cena s DPH s DPH (21 %):
3 694 Kč

INFORMATIVNÍ PRŮMĚRNÁ CENA 1 BM ZÁBRADLÍ (vypočítaná jako průměr z 5 metrového rovného zábradlí).

složení zábradlí: madlo Ø50mm, sloupek Ø40mm, bezpečnostní lepené sklo 44.1, krytka sloupku, spojka madla a sloupku, krytka madla, spodní krytka sloupku, držáky skla, kotva

Stavebnicové hliníkové zábradlí se sklem, které je možné instalovat jak v interiéru, tak i v exteriéru, kde je vhodné na terasy, balkóny, lodžie, schodiště, francouzská okna. Jako výplň se používá lepené bezpečnostní sklo složené ze dvou skel o tloušťce 4 mm, mezi kterými je vlepená bezpečnostní fólie. Sklo může být průhledné, mléčné, barevné nebo s různými vzory (třeba uvést do poznámky o jaké provedení skla máte zájem - individuální nacenění). Když byste se chtěli odlišit od ostatních, nabízí naše společnost možnost výroby skla do zábradlí podle Vašich individuálních požadavků. Do fólie mezi skly je možné vložit jakoukoliv Vaši fotografii nebo vzor v dobrém rozlišení. Nebo máte možnost vybrat si z miliónů fotografií na webové adrese: http://en.fotolia.com/ nebo na http://www.shutterstock.com/ , také je ale možné vložit mezi skla různé tkaniny, tapety, výstřižky časopisů nebo například i sušené listy.

Kotvení sloupků do podlahy je u tohoto typu zábradlí seshora - vždy je ale důležité, aby materiál, do kterého se kotví, byl schopen přenášet zatížení působící na zábradlí. Nabízené stavebnicové zábradlí je vyrobené z hliníkové slitiny EN-AW6060 (AlMgSi) s povrchovou úpravou INOX (antikor-jemný bronz). Zábradlí díky hliníkové slitině a povrchové úpravě elox nešpiní jako čistý hliník a zaručuje čistý, bezúdržbový a bezpečný provoz na dlouhé roky. Spojování komponentů se provádí pomocí skrutek a lepidla (doporučujeme polyuretanové jednosložkové lepidlo OTTOCOLL P86, které najdete i v našem e-shopu).

Uvedená cena je orientační z důvodu existence různých variant a provedení tohto typu zábradlí. Konečná cena se upraví vzhledem k individuálním požadavkům zákazníka. Proto Vás chceme při objednávce nebo požadavku o cenovou nabídku požádat o bližší specifikaci místa, kde se bude dané zábradlí nacházet (fotografie, rozměry, nákresy, stručný popis, ...). Tyto údaje nám můžete poslat na email: nejzabradli@nejzabradli.cz. My následně v co nejkratším čase vyhotovíme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme zpět na Váš e-mail.

Výše uvedená průměrná cena 1 bm je vypočítaná jako průměr z 5 metrů hliníkového zábradlí (o výšce 1000mm) a skládá se z těchto komponentů:

 

- (pozice 1) komponent AK-5001 - spoj madla(7) a sloupku(12) - 5 kusů

- (pozice 2) komponent AK-5002 - spodní krytka sloupku(12) - 5 kusů

- (pozice 3) komponent AK-5003 - kotva osazovaná do sloupku(12) a podlahy - 5 kusů

- (pozice 6) profil AK-5000 - madlo Ø50x5000 mm - 1 kus

- (pozice 7D) komponent AK-5016 - držák skla jednostranný - 16 kusů

- (pozice 8) profil AK-5010 - spodní doraz na sklo do držáku skla (7) - 8 kusů

- (pozice 11) komponent AK-5009 - krytka madla(6) - 2 kusy

- (pozice 12) profil AK-5005 - sloupek Ø40x950 mm - 5 kusů

- (pozice 13) profil AK-5004 - krytka sloupku délka 950 mm - 10 kusů

- skleněná výplň - bezpečnostní sklo 44.1 čiré (cena je počítaná už i se sklem)

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MzNiNjZ